Delta Elbasan

Elbasan, Albania
+355 42 23 13 82

Përshkrimi:

Delta Group  është një udhëheqës i koncepteve të reja në  fushën e ndërtimit. Prezenca e produkteve të Delta Group jo vetëm në Shqipëri e rajon por edhe përtej këtyre kufijve tregon edhe njëherë potencialin e këtij grupi për të përmbushur çdo kërkesë të konsumatorit në gamë, cilësi dhe çmim. Delta Group ndodhet me seli në Tiranë dhe nën ombrellën e saj janë kompanitë tashmë shumë të njohura për tregun vendas dhe atë ndërkombëtar si delta home, Deutschcolor, Thermoswiss, DAST dhe delta.

Ajo i ka fillesat e saj  në vitin 1996 me kompaninë delta në qytetin e Elbasanit, me hapjen e një dyqani modest për tregtimin e pllakave dhe paisjeve hidrosanitare. Shumë shpejt, falë një angazhimi serioz në vitin 2000, delta zgjeroi  aktivitetin me një magazinë, e shoqëruar edhe nga një ekspozitë moderne, e pasur me artikuj të shumëllojshëm për nga cilësia dhe çmimi, një trend  për kohën dhe me dizajne bashkëkohore. Duke qenë se kërkesa sa vinte e shtohej bëri që në vitin 2001, delta të zgjerojë aktivitetin e saj në qytetin e Tiranës, duke hapur një ekspozitë të re dhe një magazinë pranë rr.”Jordan Misja”.

 

Adresa: Elbasan, Albania

 

Web f

Reservo

Orari:

Saturday 8AM–5PM
Sunday 8AM–1PM
Monday 8AM–8PM
Tuesday 8AM–5PM
Wednesday 8AM–5PM
Thursday 8AM–5PM
Friday 8AM–5PM

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Neptun

Rruga 11 Nëntori, Elbasan, Albania
+355 4 450 5050

Përshkrimi:

Ofertë e Re     New Offer

Neptun udhëhiqet nga parimi për t’iu ofruar klientëve të tij një cilësi shumë të mirë.
Kjo është arsyeja që produktet që ofrohen zgjidhen me saktësi nga kompanitë më të mira në botë.Tani Neptun mundëson shërbimin online të shitjeve për të gjithë gamën e produkteve elektro-shtëpijake në Shqipëri.

Neptun është pjesë e Grupit Balfin,
Grupit më të madh dhe inovator të investimeve në Shqipëri dhe nga më të mëdhenjtë në Ballkan.

 

Adresa: Rruga 11 Nëntori, Elbasan, Albania

Web   f

Orari:

Open 09:00 – 21:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

“Mademoiselle”

Bulevardi Aqif Pasha. Prane Stadiumit,Elbasan, Albania
+355 69 769 5323

Përshkrimi:

Ofertë e Re     Rezervo

“Mademoiselle”  nje nga butiket me me klas ,shije dhe finese ne te gjithe qytetin e  Elbasanit.

Per te gjitha femrat   qe duan veshje te vecanta  ne perditshmerin  e tyre ose per ne  pune .

Moda e fundit mund te gjendet veteme ne “Mademoiselle”.

Ju presimte na vizitoni!!

Address: Bulevardi Aqif Pasha. Prane Stadiumit,Elbasan, Albania

Web f Insta

Orari:

Open 8:00AM - 9:00PM

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Teuta Gold

Rr. Rinia, Elbasan, Albania
+355 69 662 2626

Përshkrimi:

Ofertë e Re     Rezervo

TEUTA GOLD DICKA NDRYSHE!
Per here te pare ne Shqiperi disponojme ekskluzivitetet e firmave me te njohura ne rangun boteror. Modelet tona i perkasin kolesioneve me te reja te cilat zgjidhen me finese dhe perkujdesje nga inxhinieret tane te modelingut!

Personalizojme deshiren tuaj ne menyren tone me te vecante me punimet tona nga argjendare profesional dhe ju mundesojme tju plotesojme cdo deshire apo porosi qe keni te cfardolloj cmimi apo firme. Per cdo informacion na kontaktoni mos hezitoni.
Faleminderit qe behemi zgjedhja juaj !!

 

Adresa:  Rr. Rinia, Elbasan, Albania

Web f Insta

Orari:

Mon: 8:00 am – 12:00 am
Tue: Open 24 hours
Wed: Open 24 hours
Thu: Open 24 hours
Fri: Open 24 hours
Sat: Open 24 hours
Sun: Open 24 hours

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Grand Gala Shoes

18 Nentori ,Elbasan, Albania
069 984 9060

Përshkrimi:

Ofertë e Re     Rezervo

Nje nder dyqanet me te njohur ne Elbasan.

Per kepucet edhe veshjet me trend edhe cmimet me te mira, na vizitoni!

Ju ofrojme njer eksperience te paharrueshme!

Ju mirepresim!

 

Adresa: 18 Nentori ,Elbasan, Albania

Web   f   Insta

Orari:

Open 08:00 – 22:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: