Panorama Resort

Rruga e Teqes Mengel, Elbasan Albania
+355 69 207 0062

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Ushqime tradicionale, mish, ushqim deti, pica, akullore.
Ushqime bio.
Nga ferma jone.
Ushqime te fresketa dhe te gatuara ne cast.
Gatime tradicionale,produkte deti, pizza dhe gatime italiane”

Ju mirepresim!!

 

Adresa: Rruga e Teqes Mengel, Elbasan Albania

f Insta                                                                 Rezervo

Orari:

9:00-24;00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Hotel Restorant Grand

Lagjia 28 Nentori, Elbasan, Albania
+355683160711

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Mirë se vini në Grand Hotel, një nga hotelet më prestigjioze ne zemer te Elbasanit.

Vetme pak minuta larg nga qendres se qytetit.

Me arkitekturën e saj unike, Grand Hotel kombinon në mënyrë harmonike pajisjet jashtëzakonisht moderne me elegancën dhe rehatine   duke krijuar një atmosferë unike dhe ju jep mundesine te gjithe klienteve te saj te kalojne pushimet  me te  qeta e relaksuese .

Hoteli eshte i perbere nga dhoma per familje dhe teke.

Të gjitha dhomat tona komode janë të pajisura me stil dhe funksionojnë teknologjinë bashkëkohore të bashkuara me një stil klasik. Hoteli ka kategori të ndryshme si Deluxe, Dhoma Fqinj, Dhomat Superior dhe Standarde etj..

Me staf te kualifikuar  te shoqoruar me mikpritjen dashamirse Grand Hotel do jete destinacioni i qendrimit tuaj  .

Ne JU mirpresim !!

Web f                                                           Reservo

Orari:

00;00-00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Univers Resort

L. Emin Matraxhiu, Elbasan, Albania
+355 69 407 1277

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Hotel Univers Hotel ju mirëpret, duke ofruar shërbimet tona më të mira në Hotele, Bar, Restorant, Dhomë Konferencash, Pishinë, Disko, Bar Veror … duke bërë çdo gjë të përshtatshme, falë një standardi të lartë të shërbimit.

Restorant Shërbim restorantesh ose outdooris të përfshira në sherbimet  e hotelit.

Kuzhina tradicionale, kuzhina italiane, kuzhina greke.

BAR është brenda  hotelit / në dhe në natyrë.

UNIVERS është një hotel i organizuar për të ofruar shërbimin më të mirë gjatë pushimeve tuaja: Dhomë – TV satelitor, Telefon, Air Cond, banjo dhe dush, ballkon, tarracë, kapaciteti maksimal i lejuar për çdo dhomë është 4 persona (dy të rritur dhe dy fëmijë), Shtrat shtesë për fëmijët – (deri në 6 vjet të përfshira në çmimin e dhomës) Pool + chaise (përfshirë në çmimin e dhomës)

Parkim i sigurt – përfshihet në çmimin e dhomës

Dhoma e konferencave .

Takimet Shërbimi mjekësor 24 orë në ditë për çdo emergjencë!

 

Adresa: L. Emin Matraxhiu, Elbasan, Albania

Web f       Web                      Reservo

Orari:

00:00-00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: , ,

Vila Benvenuto Ristorante

Lagja 28 Nentori, Elbasan 3001, Albania
+355 69 206 0411

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Vila Benvenuto Ristorante nje nga restorantet me te mire te qytetit te Elbasanit,me gatimet me te mira te detit.Cdo gje eshte perfekte dhe ne harmoni te plote.Pervec sherbimit te kulturuar dhe shume te shpejte, nje larmije te gjere gatimesh tradicionale dhe mesdhetare, klientet mund te zgjedhin nga gama e madhe e menus tone.

Peshku i eger i servirur ne restorant dhe gjithe larmishmeria e madhe e gatimeve te detit  gatuhet me mjetshteri nga shefi i  guzhines me eksperience shume vjecare.Menu – ja eshte e pasur me gatime qe kryesisht kane baze peshkun e fresket te detit Adriatik.Po te frekuentoni vetem nje here kete ambient, do te ktheheni ne kliente te perhershem.
Ju mirpresim!!

 

Adresa: Lagja 28 Nentori, Elbasan 3001, Albania

f   “]     f                                                  Reservo

Orari:

Open: 10:00-00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Hotel Guri

Rruga Isuf Ibershimi, 3001 Elbasan, Albania
+355 69 662 2626

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Miresevini ne Hotel Guri!
Hoteli ndodhet ne qender te qytetit,ne kalane e Elbasanit. Ne hotelin tone ka 12 dhoma.
Sherbejme mengjesin ne rast se rezervohet dhoma me mengjes.
Kushtet jane optimale. Kemi Bar Galerine e cila me pikturat e saj tregon historine e kalase nga te vjeter ne te re.

Adresa: Rruga Isuf Ibershimi, 3001 Elbasan, Albania

f                                                    Reservo

Orari:

00:00-00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Colombo Hotel

Rruga Nacionale Elbasan-Librazhd 4 km nga qendra e qytetit Elbasan.
+355 68 405 9159

Përshkrimi:

Kanalet tona:

  

Kategoria: Hotel

Ne restorantin tone ju ofrojme kuzhine italiane dhe tradicionale shqiptare. Gjithashtu do te shijoni prodhimet e detit si dhe pica te pergatitura me furre druri. Pervec ushqimit ne ju ofrojme nje ambjent relaksues pa harruar te permendim dhe sherbimin e kualifikuar.

Ne ambjentin e barit te arreduar me shum kujdes  do te kaloni momente te kendshme sepse pervec pijeve nga me te ndryshmet ju do te mund te navigoni dhe ne internet. Ne ofrojme per kenaqesine tuaj Free Wireless  dhe nje sherbim cilesor.

Gjithashtu ju ftojme te kalojme se bashku ditet e nxehta te veres ku sherbimet e barit dhe ato te restorantit do te mund ti shijoni  ne ambjentin e pishines. Ju do te kenaqeni ne arjin e paster nderkohe qe femijet tuaj do te kenaqen te kendin e lojrave. Nje ambjent I paster dhe I sigurte I ndertuar posacerisht per kenaqesine e femijeve tuaj.

Hoteli: Luks dhe komoditet. Me nje kapacitet prej 15 dhomash 4 prej te cilave suita luksoze. Gjithsej 30 shtreter. Dhomat jane te pajisura me Tv dhe decoder HD, kabina me hidromasazh, tharese flokesh, telefon. Sistem ngohjeje qendrore dhe ajer I kondicionuar. Intenet (WI-FI) , sherbim ne dhome dhe mengjes falas. Parking I garantuar posacerisht per hotelin si dhe ashensor.

Ne ambjentin e mrekullueshem te pishines ju mund te organizoni gezimet me te medha te jetes tuaj sic jane ditelindjet, fejesat po mbi te gjitha diten me te rendesishme te jetes tuaj: Dasmen. Me nje kapacitet prej 350 vendesh dhe arredim te garantuar e te ofruar nga lokali do te jete vertete dita me e bukur dhe e paharruar e jetes tuaj.

Pa harruar dhe koktejin me shampanje qe lokali ju ofron falas per cdo gezim tuajin familjar.

Per Dasmat dhe gezimet te tjera familjare ne ju ofrojme ambjetin e mrekullueshem te katit te pare te arreduar me shume finesse dhe me nje kapacitet prej 250 vendesh te ulura.

Gjithatu per te kaluar festat e ndryshme te vitit, per te shijuar tingujt e muzikes dhe per  tu argetuar deri ne maximum ne ju ofrojme ambjetin e clubit qe ndodhet ne katin e nendheshem te godines.

 

Adresa: Rruga Nacionale Elbasan-Librazhd 4 km nga qendra e qytetit Elbasan.

Web f                                                          Reservo

Orari:

00:00-00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: , ,

Hotel Bar Restorant Le Olive

Rr.Dyli Haaxhire Elbasan Albania
+355 69 641 6520

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Nje hotel luksoz i pozicionuar ne hyrje te qytetit te Elbasanit, vendi ideal ku ju mund te gjeni qetesine dhe kenaqesine e kerkuar.Restoranti ofron edhe specialitete
te kuzhines tradicionale shqipetare dhe asaj mesdhetare.
Gjithashtu Hotel Bar Restorant Le Oliveper kenaqesine tuaj sherben edhe shumellojshmeri koktejlesh.
Ju mirepresim !!

 

Adresa: Rr.Dyli Haaxhire Elbasan Albania

Web f                                                       Rezervo

Orari:

00;00-00:00

Informacion shtesë:

Hotel Monarch

Rruga Rinia 13, Elbasan, Albania
+355 69 894 2224

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

 

Hotel Monarch me arredim  moderne në të gjitha dhomat , duke përfshirë punime e drurit dhe dritaret karateristike te sitilit barko, krijojnë një ambient të rafinuar dhe komod.

 Kaloni ditët duke zbuluar arkitekturën madhështore të Monarkit me dhomat e tij të mrekullueshme, ballkone të përpunuara të hekurt dhe tarracë të gjelbër me ngjyra të gjelbra plot me camellias, oleandër dhe magnolia lulëzuar.

Në përputhje me angazhimin tonë për të ofruar mysafirëve tanë si zgjedhje dhe diversitet, hoteli ynë i vogël luksoz ofron një sërë kategorish të dhomave për ju që mund të zgjidhni.

Sherbime 24 orëshe me portier.

Shërbimet e kujdesit për fëmijë / fëmijë. Ashensor. Aksesueshmëri me pengesa. Larje / pastrim kimik (e hënë-e premte).

Adresa: Rruga Rinia 13, Elbasan, Albania

Web f                                                        Reservo

Orari:

00:00-00:00

Informacion shtesë: